Zdrowie Współcześnie czyli jak Żyć w Zdrowiu. Z Medycyną Zdrowia za Pan Brat

Medycyna informacyjna; Działania przeciwpasożytnicze; Analiza bio-rezonansowa Aury i stanów zapalnych;

Pasożyty (w tym grzyby, ale nie prawdziwki…) – stworzenia, które przebywają w nas są bo stworzyliśmy im warunki do bytności w naszym organizmie. W wielu przypadkach stanowią przyczynę dolegliwości, włącznie z objawami np. parkinsonizmu. Nie do końca jest to ich winą, że się do tych przypadłości przyczyniają – one chcą żyć. Problemem tak naprawdę w większości przypadków nie jest sama ich obecność, ale bardziej ile ich jest i jak dalece stworzone im warunki pobytu pozwalają na ich totalne przerosty.

I tu ważna uwaga !!! – pasożytów, jeśli nie spacerują z nas w pościeli, lub w sposób widoczny nie wędrują pod naszą skórą lub mamy ruchliwą kupę, nie likwidujemy agresywnie. Przyczyn jest kilka. Otóż w momencie kiedy te stworzenia zorientują się, że chcemy je nagle wybić stają się kilkukrotnie bardzie toksyczne, do tego ich natura dba o to, aby kilkunastokrotnie zwiększyć produkcję potomstwa, które ukrywają w wielu zakamarkach organizmu. I skutek jest odwrotny od oczekiwanego. Dlatego w takiej sytuacji sytematyczne, ale nie agresywne działanie służy Tobie, a nie robi tzw „kuku”. Do tego dodam, iż typowy biorezonans na pasożyty może czasami trochę być „niedokładnym”, nie dlatego że urządzenie nie jest ok, czy terapeuta niedouczony – ale jest tak dalece świat pasożytów zmutowany, że trzeba podchodzić i do tej metody z dystansem.

Jest kilka metod zweryfikowania jak bardzo to one, pasożyty, rządzą, a nie Ty.

Np. skłonność do podjadania słodkości – często to one wołają – daj nam jeść „człecze”. No i „człecze” myśląc o swojej słabej woli sięga po te słodkości wpadając jeszcze w poczucie winy itd. itp. Taka równia pochyła w drodze do stolarza.

Kolejna metoda to obserwacja swoich wydalin – potu, moczu, kału. Pamiętając, że i pot i mocz stanowią właściwie element naszej krwi, już bez krwinek czerwonych. Mało tego, są częścią układu limfatycznego, tego układu kanalizacyjnego naszego organizmu. Przypomnę, iż układ limfatyczny, ta kanaliza zawiera w sobie ¾ płynów naszego ciała.

Pot – czy odczuwamy nadmierną potliwość, czy zapach potu jest obrzydliwy, czy jak podniesiesz rękę to muchy się zlatują w radości, że mają super miejsce do konsumpcji; oczywiście ta obserwacja ma sens, jeśli dany osobnik nie stroni od mycia swojego ciała, od kąpieli czy prysznica, przynajmniej w sobotę, aby w niedzielne dopołudnie, kiedy pójdzie po wsparcie duchowe na mszę nie czynił wokół siebie pustostanu. Tu również istotna uwaga – ten zapach jeśli jest mało przyzwoity może wynikać i często wynika nie tylko z nadmiarowych stworzeń w Twoim organizmie, ale także ze zchemizowanego jedzenia, „udoskonalonego” w taki sposób, aby było wiecznie „trwałe” jak idee lenina i tworzyło, to ultra „udoskonalone” jedzenie takie trochę zombi z ludzika. Często leki również mocno zakłócają normalność vs naturalność pocenia się.

Mocz – Obserwujemy kolor, zapach, dobrze raz na jakiś czas papierkiem lakmusowym (lub jak ktoś bardziej otwarty – organoleptycznie) sprawdzić ph, czyli kwasowość tegoż wydalanego płynu, najlepiej wtedy z trzy dni pod rząd, bowiem kwasowość zależy od tego co np. wieczorem wchłonęliśmy, jeśli jest to dajmy na to słoik ogórków kiszonych to i ph poranne będzie odbiegało od ph codziennego.

Wydalina typu kał. Istotna jest też częstotliwość wydalania, opróżniania się, czy to raz dziennie czy raz na tydzień. I tu uwaga – jeśli rzadziej niż raz dziennie to zapraszamy do BioGabinetu, bo jest to stan wielce chorobotwórczy. Ale do unormowania. Obserwujemy, czy wydalina się „rusza” – jeśli tak, to jest pilna potrzeba intensywniejszych działań przeciwpasożytniczych. Jeśli nie – uruchamiamy zdroworozsądkową, nieszkodliwą procedurę zoptymalizowania przebywania w Tobie tychże stworzeń. Obserwujemy również konsystencję, zapach, kolor. Po prostu warto czasami zerknąć, czymżesz podzieliliśmy się z muszlą klozetową.

Skóra – obserwacja tego największego ludzkiego organu, czyli Twojego również, jest bardzo fajnym weryfikatorem czy jesteśmy już np. siecią grzybową, czy toksyczne stworki opanowały kolejne połacie naszego ciała, organizmu. Zaznaczę również, że skóra jest też częścią składową układu limfatycznego. Wszelkie brodawki, zaczerwienienia są efektem działania obronnego organizmu, dlatego tym bardziej obserwować, do tego zwrócić trzeba uwagę na taki walor jak swędzenie, jego intensywność i umiejscowienie. Nasza skóra jest twarzą konfliktów wewnętrznych, tych grzybowo pasożytniczych, acz również emocjonalnych, lęków, strachu, przewlekłych stanów zapalnych, przyjmowaniem jakichś dziwnych preparatów bez zdrowo rozsądkowego zapytania siebie, czy to mi ma służyć, czy komuś lub czemuś.

Dodam, że i problemy moczowo kałowo potowe też często są efektem konfliktów wynikajacych z emocji, strachu, lęku, praw i prawd tv, tudzież ultra przetworzonego jedzenia, zchemizowanego, braku równowagi kwasowo zasadowej, chronicznego stanu zapalnego, promieniowania elektromagnetycznego.

Cóż zatem czynić Panie Szymonie, Pani Elżbieto. Przede wszystkim uśmiechnąć się, wyluzować, wejść w uważność.

Proponujemy skorzystać z powyższych podpowiedzi, ale również z materiałów zapodanych w poprzednim artykule lub dotrzeć do naszego YT (@SzymonElzbietaSpolankiewicz/playlists) i tam z playlisty wybrać Detoks Psychofizyczny cz 19.

Aby sprawdzić jak dalece jesteś chodzącym stanem zapalnym, trzeba zrobić test metodą suchej kropli krwi, BalanceOilTest (we współpracy z laboratorium w Oslo – więcej na BioGabinet.eu)

Z kolei kompleksowe działanie, holistyczne, aby dotrzeć do przyczyny problemów na swojej drodze do harmonii i równowagi, warto zastosować kompleksową i dogłębną analizę,

aby zidentyfikować główną przyczynę słabych punktów i zaburzeń równowagi w polu informacyjnym. W większości problemów rozwiązanie ich leży w Tobie. Wystarczy odrobina wsparcia, aby wyszły na światło dzienne.

Analiza Bio-Rezonansowa Medycyny Informacyjnej połączona z działaniem – w BioGabinecie Terapii Naturalnych WIEM – Aury, mikro i makro elementów, poziomu aminokwasów, równowagi emocjonalnej, balansu pola energetycznego, złotego cyklu, analizy i harmonizacji energii czakr w polu informacyjnym, holistycznego samopoczucia i witalności powadzi do działań i efektów w dylematach okresów dużego stresu spowodowanego szumem elektromagnetycznym, skupia się na równoważeniu emocji, równowadze duchowej i wspieraniu dobrego samopoczucia, poprawą harmonii energetycznej, reguluje oddech życia czyli energetyczne problemy związane z płucami i innymi narządami, słabością i uczuciami smutku, czyni oczyszczenia i zwolnienia blokad, wspiera trawienie – reguluje zaburzenia harmonii w polu bioenergetycznym trawienia, harmonizuje pole bioenergetyczne komórek skóry, harmonizuje pole bioenergetyczne procesów energetycznych związanych z nerkami, sercem, przyczynia się do uzyskania wewnętrznego spokoju oraz równowagi emocjonalnej i duchowej.

Analiza Bio-Rezonansowa Medycyny Informacyjnej umożliwia rejestrować rozkład energii siedmiu centrów czakr w polu informacyjnym, przeprowadza dogłębne analizy, odkrywa główne przyczyny zakłóceń pola informacyjnego i pomaga w pokonywaniu ukrytych zaburzeń równowagi. Pozwala na ustalenie cyfrowego żywienia, dobiera programy – tworzy listy produktów spożywczych i przepisów, które zawierają składniki odpowiednie do konkretnego profilu dietetycznego, obejmując częstotliwości rezonansowe dla konkretnych witamin i minerałów.

Wszystko w przyrodzie, wszystko we wszechświecie rozwija się, porusza i działa w cyklach, kluczowym elementem holistycznego zdrowia jest przywrócenie kontaktu ze swoim naturalnym cyklem energetycznym.

Analiza Bio-Rezonansowa Medycyny Informacyjnej jest możliwa w BioGabinecie Terapii Naturalnych WIEM. Zapraszamy serdecznie, Naturoterapeuci Elżbieta i Szymon Spolankiewicz.

Szymon Spolankiewicz, Dr-Zdrowie.pl;

Biogabinet Medycyny Zdrowia BioGabinet.eu, Dyplomowani Naturoterapeuci Elżbieta i Szymon Spolankiewicz; Najzdrowszy Sklep Medycyny Naturalnej Taoria.pl, tel 668 112 888; 502 453 243; Biogabinet i Sklep (codziennie) – Czarnków, Kościuszki 19/4; Sklep – Trzcianka, Orzeszkowej 2 (wtorki, piątki)