Analizator kwantowy

Analizator kwantowy Bes Quantum to innowacyjne urządzenie pomiarowe, przy pomocy którego możesz w nieinwazyjny sposób przeprowadzić analizę parametrów organizmu. Kwantowy analizator biorezonansu magnetycznego umożliwia zobrazowanie kondycji narządów i układów oraz poziomu niezbędnych dla organizmu pierwiastków, przy pomocy raportów i wykresów. Oprogramowanie urządzenia jest na bieżąco aktualizowane, co umożliwia korzystanie z najnowszych metod pomiarowych. Aparat Bes Quantum analizuje częstotliwość rezonansową komórek w organizmie. Pomiar ma na celu dostarczenie użytkownikowi opisu indywidualnych potrzeb żywieniowych oraz wartościowych wskazówek z dziedziny dietetyki. Sporą zaletą analizatora kwantowego jest możliwość uzyskania w krótkim czasie dużej liczby informacji na temat organizmu. Uzyskane w ten sposób wyniki mogą stać się zachętą do wprowadzenia pozytywnych zmian w Twoim stylu życia lub podjęcia decyzji o poddaniu się specjalistycznym badaniom laboratoryjnym. Podstawową ideą stosowania analizatora kwantowego Bes Quantum jest przybliżenie organizmu do stanu równowagi energetycznej i dobrego samopoczucia w zgodzie z filozofią Wellness.

Zaplanuj swoją dietę z analizatorem kwantowym

Analizator kwantowy to doskonałe urządzenie, pozwalające między innymi na przygotowanie diety, na podstawie wyników przeprowadzonych badań. Znajomość stanu poszczególnych narządów czy układów sprawia bowiem, że jest to znakomite źródło wiedzy umożliwiające ułożenie prawidłowego jadłospisu, dzięki któremu będzie można odbudować poszczególne organy do odpowiedniego stanu, a także wzmocnić ich kondycję. Warto dodać, że analizator kwantowy to urządzenie przeznaczone dla osób w każdym wieku. Dzięki temu może z niego korzystać zarówno młodzież, jak i osoby starsze, które chcą zatroszczyć się o swój organizm.

Urządzenie do monitorowania aktywności fizycznej

Analizator kwantowy Bes Quantum to urządzenie do monitorowania aktywności fizycznej. W około 60 sekund użytkownik może poznać kondycję swojego organizmu. Urządzenie pozwala na uzyskanie ponad 250 bioinformacji, również tych dotyczących aktywności fizycznej. Zebrane pomiary umożliwiają regularną kontrolę organizmu, porównywanie wyników i dostosowanie aktywności do kondycji organizmu. Wyniki zapisywane są w szczegółowych raportach. Bes Quantum dostarcza informacje na temat m.in. układu krążenia, funkcji przewodu pokarmowego, układu odpornościowego i hormonalnego, pracy trzustki, nerek, płuc, mózgu, tarczycy i wielu innych narządów.

Urządzenie do monitorowania pracy serca

Bes Quantum stosowany jest również jako urządzenie do monitorowania pracy serca. Analizator może wykryć na wczesnym etapie pewne zaburzenia energetyczne w komórkach. Dzięki temu użytkownik urządzenia jest w stanie szybko udać się do specjalisty w celu diagnozy schorzenia. Analizator kwantowy pozwala również na ocenę niedoboru witamin, minerałów, poziomu cukru we krwi oraz cholesterolu.

Urządzenie do monitorowania snu

Analizator kwantowy można także wykorzystać jako urządzenie do monitorowania snu. Badanie sprzętem Bes Quantum jest nieinwazyjne, bezbolesne i szybkie. Zaledwie w chwilę otrzymuje się raport dotyczący stanu zdrowia. Pozwala to na ocenę kondycji organizmu i podjęcia ewentualnych kroków dążących do jej poprawy.

Zachęcamy do skorzystania z oferty. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Służmy profesjonalnym doradztwem.